انواع ترازوی فروشگاهی

ترازو ابزار اندازه‌گیری است که به شما اجازه می‌دهد وزن یک ماده خاص یا دیگر اجسام را اندازه‌گیری کنید. با توجه به عملکرد آن‌ها، ترازوها در بسیاری از مغازه‌ها و شرکت‌های تجاری و همچنین شرکت‌های حمل‌ونقل و خدمات، ابزارهایی غیرقابل جایگزین هستند.

همچنین در آزمایشگاه‌ها، داروخانه‌ها، جواهرفروشی‌ها و سایر مکان‌های مشابه ترازوها از لوازم ضروری و بسیار مهم محسوب می‌شود. البته از ترازو در خانه نیز استفاده می‌شود که معمولاً به‌عنوان ترازوی حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع ترازو فروشگاهی در مقیاس‌های مختلف برای اهداف مختلف استفاده می‌شود.

 مواردی که برای اندازه‌گیری اجسام بزرگ استفاده می‌شود متفاوت از ترازوهای مورد استفاده در مغازه های خواربار فروشی است. ترازوها علاوه بر این که برای چه مواردی استفاده می‌شوند و چگونه ساخته می‌شوند، از نظر دقت اندازه‌گیری نیز متفاوت هستند. در این مقاله نگاهی دقیق‌تر به انواع ترازوها که در فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌کنیم.

چگونه می‌توان انواع ترازو را بسته به هدف و طرح آن‌ها تشخیص داد؟

ترازو برای کارهای مختلف استفاده می‌شود؛ بنابراین چندین روش برای تمایز میان ترازوها وجود دارد. ساده‌ترین راه برای مقایسه آن‌ها، توجه به طراحی آن‌ها است. کلاسیک‌ترین نوع ترازو شامل دو تابه مخصوص وزن است که باید با وزنه‌ها و جسم مورد وزن متعادل شوند. این ترازو یکی از قدیمی‌ترین انواع ترازو است.

یکی دیگر از انواع مقیاس‌های محبوب امروزه ترازوهای خرده‌فروشی است. درگذشته، آن‌ها شبیه ترازوهای تعادلی همراه با وزنه بودند، اما با گذشت زمان از نظر فنی تکامل یافتند. امروزه ترازوهای خرده‌فروشی دستگاه‌های الکترونیکی پیشرفته‌ای هستند که نه تنها وزن محصولات را تعیین می‌کنند بلکه دارای عملکردهای اضافی مانند محاسبه قیمت نهایی بر اساس وزن هستند.

نوع دیگری از ترازو که نسبتاً آسان تشخیص داده می‌شود، ترازوهای آزمایشگاهی هستند. این ابزارهای اندازه‌گیری وزن، به‌صورت حرفه‌ای اندازه‌گیری بسیار دقیقی را تضمین می‌کنند. با استفاده از جدیدترین روش‌های تکنولوژیکی، می‌توانید آن‌ها را به رایانه یا چاپگر متصل کرده و به شما این امکان را می‌دهند که نتایج آزمایش‌های خود را که در حین اجرا ثبت کنید.

انواع ترازوی مخصوص فروشگاه‌ها

ترازوهایی که در فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند بر اساس ساختار، عملکرد و سایر پارامترهای دسته‌بندی می‌شوند. انواع ترازوی فروشگاهی عبارت است از:

ترازوهای دیجیتالی بزرگ

این نوع ترازوها توسط مراکز خرید بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند و از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند. این ترازوها زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که مقدار زیادی کالا برای وزن کردن وجود داشته باشد.

این ترازوها هم به‌صورت دستی و کلاسیک می‌باشند و هم به‌صورت دیجیتالی. به‌طور معمول این ترازوها در مکان‌های مورد استفاده قرار می‌گیرد که محصولات به‌صورت عمده خریدوفروش می‌شود. بیشترین میزان سنجش وزن در این ترازوها 500 کیلوگرم است.

ترازو رومیزی بدون LCD دو طرفه

ترازوهای رومیزی پرکاربردترین ترازوهایی هستند که تا به حال در مراکز خرید یافت شده‌اند. این نوع ترازو در مغازه‌های بسیار کوچک محلی نیز یافت می‌شود و بر روی پیشخوان فروشگاه‌ها وجود دارد. وزن این ترازوها بسیار سبک است و می‌توانید بدون هیچ‌گونه چالشی از آن‌ها استفاده کنید. علاوه بر این، از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند و نتایج دقیقی را ارائه می‌دهند.

اگر فروشگاه خرده‌فروشی دارید می‌توانید از این ترازوهای رومیزی استفاده کنید. برای اندازه‌گیری مقادیر کم بسیار مفید است. حد ترازوهای رومیزی حدود 120 کیلوگرم است. خواندن وزن از روی ترازوهای رومیزی گاهی اوقات مشکل است زیرا فقط یک مانیتور برای خواندن دارد و طوری تنظیم‌شده است که فقط فروشنده می‌تواند آن را بخواند.

ترازو رومیزی دارای LCD دو طرفه

این نوع ترازوها بسیار شبیه به ترازوهای رومیزی هستند. تنها تفاوت بین این ترازو و دیگر ترازوها وجود ال سی دی هم برای فروشنده و هم برای خریدار است که هر دو فرد می‌توانند اعداد را بخوانند. میزان کیفیت نمایشگر این ترازو نسبت به ترازوی رومیزی بدون LCD بیشتر است.

ترازوی کامپیوتری

این نوع ترازو پیشرفته‌ترین ترازوی مورد استفاده در فروشگاه‌ها است که بر روی پیشخوان مغازه‌ها قرار می‌گیرد. این نوع ترازو ترکیبی از ترازوی دارای LCD و ترازوی رومیزی می‌باشد. در ترازوهای کامپیوتری امکان اتصال چاپگر به ترازو برای چاپ رسید نیز موجود است. این نوع ترازو نیز دارای محدودیت وزن‌کشی 120 کیلوگرم است.

ترازو فنری

متداول‌ترین نوع ترازو که در گذشته بسیار مورد استفاده قرار می‌گرفته است، ترازوی فنری است؛ که ترازوهای فنری چندان از دقت بالایی برخوردار نیستند، اما به دلیل ارزان بودن و ابعاد کوچکی که دارند، بسیار مورد انتخاب صاحبان فروشگاه قرار می‌گیرند.

ترازوهای فنری در دو مدل مختلف دیجیتالی و غیر دیجیتالی موجود هستند. مدل دیجیتالی دارای یک صفحه نمایش LED کوچک است که مقدار محصول مورد نظر را نشان می‌دهد. نسخه غیر دیجیتالی شامل یک عقربه کوچک است که وزن را نشان می‌دهد.

تنها نکته منفی در این مورد این ترازو این است که برای انواع مختلفی از اوزان باید خریداری شود زیرا دارای محدودیت وزن‌کشی است. این ترازو در مقایسه با سایر ترازوها از دقت بسیار پایینی برخوردار است؛ اما به دلیل ساختار بسیار ساده‌ای که دارد به‌طور طولانی‌مدت می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

آیا قصد خرید ترازوی فروشگاهی دارید؟

ترازوی فروشگاهی یکی از اصلی ترین وسائل فروشگاه‌ ها حتی سوپر مارکت ها به شمار میاد. در صورت نبود این ترازو فروشگاهی گاهی امکان وزن کردن وجود ندارد یا ممکن است ترازوهای دیگر با این دقت نباشند. ترازوهای فروشگاهی در قیمت های مختلفی وجود دارند که قیمت آن یا وجود قدرتی که داره و کیفیت ساختش تعین می شود.

ترازوهای فروشگاهی با برق شهر یا برخی از آن ها با باتری های داخلی کار می کنند. البته برخی از این باتری ها شارژی است که در صورت نبودن برق باز بتوانید از ترازو استفاده کنید. طبیعی که هر کس نیاز به این وسیله دارد باید اطلاعاتی در مورد حداکثر وزنی که می تواند با این ترازو وزن کنند برای خرید آن اهمیت دارد. برای دانستن نکات خرید و انواع ترازو های فروشگاهی با سایت تجهیزات همراه شوید.

نکاتی که باید در خرید ترازوی فروشگاهی بدانید

برای خرید هر وسیله برقی باید نکاتی را بدانید که به درستی این وسیله را انتخاب کنید. ترازوی فروشگاهی هم مستثنا از این نکات نیست که شامل :

جنس بدنه

جنس به کار رفته در ساختمان ترازو  و وزنی که دارد را باید در نظر بگیرید. امروزه از پلاستیک فشرده شده برای ترازوها استفاده می کنند که وزن سبکی داشته باشد. این جنس باعث می شود که محصول به اندازه کافی در برابر داده مقاوم باشد و از اضافه وزن برای محصول جلوگیری کند.

سینی ترازو

سینی ترازوی فروشگاهی را فراموش نکنین. اندازه سینی هنگام خرید ترازو برای فروشگاه از از نکات مهم است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. معمولا سینی ها ترازوهایی که در بازار قرار دارند سینی های صفحه تخت یا سینی های لبه دار هستند.

اندازه و ابعاد ترازو

بهترین راه برای خرید ترازو در اندازه درست بهتر است جایی که ترازو قرار است گذاشته شود را اندازه بگیرید. ترازویی که با فضای کار هم خوانی دارد و مناسب است را انتخاب کنید.

 

حداکثر وزن قابل تحمل

مهم ترین ویژگی ترازوهای فروشگاهی ذخیره حداکثر ظروف توزین است. هنگام خرید ترازو برای فروشگاه به کالاهایی که قرار است در فروشگاه اندازه گیری شود و میزان حداکثر وزن آن ممکن است چقدر باشد توجه کنید.

مثلا:  مثلا اگر قرار است برای میوه فروشی ترازویی بخرید. توزین هندوانه که وزن آن از بقیه میوه ها بیشتر است به راحتی با آن ترازو انجام گیرد.

دقت ترازو

باید توجه کنید که ترازو را برای چه فروشگاهی قرار است بخرید و چه کالایی با آن اندازه گیری می کنید. با توجه به میزانی که دقت برای اون کالا مهمه ترازو را انتخاب کنید.

مقدار مصرف برق

امروزه اکثر ترازو ها با برق شهری کار میکنند پس بهتره قبل از خرید ترازوی فروشگاهی به میزان برق مصرفی آن دقت کنید. البته ترازوهایی هستند که به جز برق مصرفی با باتری هم در نبود برق کار می کنند. وقتی برقی در دسترس نباشد میتوانید باتری را به آن وصل کنید. اگر ترازویی با این ویژگی که در نبود برق هم کار کند می خواهید، گزینه باتری دار بهترین انتخاب است که با خیالی راحت از آن استفاده کنید.

صفحه نمایش ترازو

امروزه تمامی ترازو ها با صفحه نمایش LCD کوچک یا بزرگ تولید می شوند. این صفحه نمایش اطلاعاتی مانند وزن، قیمت واحد، قیمت کل و مشخصات مشابه فروشنده و مشتری را نشان می دهد.

داشتن صفحه نمایش برای ترازو بسیار مهم است درسته که همه این ترازوها این ویژگی را دارند، ولی کیفیت صفحه نمایش مهم ترین نکته در خرید محسوب می شود.

هرچقدر کیفیت صفحه نمایش بالا باشد باعث می شود که اعداد به راحتی خوانده شوند و خطای آن نیز کمتر خواهد بود.

ترازوی فروشگاهی را از سایت تجهیزات بخرید

برای خرید ترازوی فروشگاهی کافیست پشت میز خود بنشینید و با سیستمی کامپیوتری تمام اطلاعات لازم در مورد خرید ترازو بدست بیاورید. سایت تجهیزات با ارائه خدمات عالی خرید توانسته محبوبیت خاصی در بین طرفداران خرید اینترنتی از آن خود کند.

 کابان تجهیز 

آدرس : تهران  ، خیابان آزادی بعد از یادگار امام - نرسیده به چهار راه بهبودی نبش کوچه زمانی ساختمان 133 طبقه چهارم واحد 5

ایمیل : info@kabantajhiz.com

خط ویژه : 02166009000 

موبایل: 09122200108

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

خرید ترازو از نمایندگی:تراز ایران
خرید ترازو از نمایندگی:تراز ایران
20 ساعت قبل
تماس بگیرید
هزینه ی تعمیر ترازو : فروشگاه محک گستر
هزینه ی تعمیر ترازو : فروشگاه محک گستر
چهارشنبه 2 آذر 1401 در ساعت 16 : 6 دقیقه
تماس بگیرید
خدمات تعمیر ترازو :فروشگاه تجهیزات
خدمات تعمیر ترازو :فروشگاه تجهیزات
چهارشنبه 2 آذر 1401 در ساعت 15 : 55 دقیقه
تماس بگیرید
پخش انواع ترازوی فروشگاهی : فروشگاه تراز محک
پخش انواع ترازوی فروشگاهی : فروشگاه تراز محک
دوشنبه 2 آبان 1401 در ساعت 13 : 43 دقیقه
تماس بگیرید
مرکز فروش ترازوی پلاس محک : فروشگاه تراز محک
مرکز فروش ترازوی پلاس محک : فروشگاه تراز محک
شنبه 30 مهر 1401 در ساعت 16 : 45 دقیقه
تماس بگیرید
 ترازوی محک دیجیتال: فروشگاه محک گستر
ترازوی محک دیجیتال: فروشگاه محک گستر
یکشنبه 24 مهر 1401 در ساعت 15 : 45 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازوی محک به صورت اینترنتی :فروشگاه تجهیزات
خرید ترازوی محک به صورت اینترنتی :فروشگاه تجهیزات
یکشنبه 24 مهر 1401 در ساعت 15 : 33 دقیقه
تماس بگیرید
فروش و پخش ترازوی محک : فروشگاه تراز محک
فروش و پخش ترازوی محک : فروشگاه تراز محک
چهارشنبه 6 مهر 1401 در ساعت 16 : 12 دقیقه
تماس بگیرید
انواع ترازوی دیجیتال آشپزخانه: کابان تجهیز
انواع ترازوی دیجیتال آشپزخانه: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 12 : 36 دقیقه
تماس بگیرید
فروش انواع ترازو صنعتی: کابان تجهیز
فروش انواع ترازو صنعتی: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 12 : 33 دقیقه
تماس بگیرید
ترازوی آشپزخانه و انواع آن: کابان تجهیز
ترازوی آشپزخانه و انواع آن: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 12 : 30 دقیقه
تماس بگیرید
فروش ترازوی دیجیتالی فروشگاهی : کابان تجهیز
فروش ترازوی دیجیتالی فروشگاهی : کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 12 : 29 دقیقه
تماس بگیرید
ترازو فروشگاهی چیست: کابان تجهیز
ترازو فروشگاهی چیست: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 12 : 22 دقیقه
تماس بگیرید
ترازوی آزمایشگاهی چیست: کابان تجهیز
ترازوی آزمایشگاهی چیست: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 12 : 20 دقیقه
تماس بگیرید
انواع ترازو آزمایشگاهی: کابان تجهیز
انواع ترازو آزمایشگاهی: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 12 : 17 دقیقه
تماس بگیرید
اجزای ترازو صنعتی : کابان تجهیز
اجزای ترازو صنعتی : کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 12 : 15 دقیقه
تماس بگیرید
 آشنایی با ترازوی دیجیتالی: کابان تجهیز
آشنایی با ترازوی دیجیتالی: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 11 : 53 دقیقه
تماس بگیرید
کاربرد ترازو صنعتی: کابان تجهیز
کاربرد ترازو صنعتی: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 11 : 51 دقیقه
تماس بگیرید
ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه: کابان تجهیز
ترازوهای دیجیتالی آشپزخانه: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 11 : 48 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازوی آزمایشگاهی: کابان تجهیز
خرید ترازوی آزمایشگاهی: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 11 : 43 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازو آزمایشگاهی: کابان تجهیز
خرید ترازو آزمایشگاهی: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 11 : 39 دقیقه
تماس بگیرید
نکات خرید ترازو دیجیتالی فروشگاهی: کابان تجهیز
نکات خرید ترازو دیجیتالی فروشگاهی: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 11 : 28 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازو دیجیتال آشپزخانه: کابان تجهیز
خرید ترازو دیجیتال آشپزخانه: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 11 : 27 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازو صنعتی: کابان تجهیز
خرید ترازو صنعتی: کابان تجهیز
شنبه 19 شهریور 1401 در ساعت 11 : 24 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازو دیجیتال و ترازوی آزمایشگاهی: کابان تجهیز
خرید ترازو دیجیتال و ترازوی آزمایشگاهی: کابان تجهیز
چهارشنبه 16 شهریور 1401 در ساعت 14 : 47 دقیقه
تماس بگیرید
فروش ترازوی صنعتی و ترازو آزمایشگاهی: کابان تجهیز
فروش ترازوی صنعتی و ترازو آزمایشگاهی: کابان تجهیز
چهارشنبه 16 شهریور 1401 در ساعت 14 : 47 دقیقه
تماس بگیرید
ترازو محک و ترازو کمری و ترازو کیا: کابان تجهیز
ترازو محک و ترازو کمری و ترازو کیا: کابان تجهیز
پنجشنبه 27 مرداد 1401 در ساعت 13 : 26 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازو فروشگاهی و ترازو صبا و ترازو صنعتی: کابان تجهیز
خرید ترازو فروشگاهی و ترازو صبا و ترازو صنعتی: کابان تجهیز
پنجشنبه 27 مرداد 1401 در ساعت 13 : 21 دقیقه
تماس بگیرید
فروش ترازو رادوگ و ترازو دیجیتال و ترازو دیبال: کابان تجهیز
فروش ترازو رادوگ و ترازو دیجیتال و ترازو دیبال: کابان تجهیز
پنجشنبه 27 مرداد 1401 در ساعت 13 : 17 دقیقه
تماس بگیرید
ترازو پند و ترازو آمپوت و ترازو توزین صدر: کابان تجهیز
ترازو پند و ترازو آمپوت و ترازو توزین صدر: کابان تجهیز
پنجشنبه 27 مرداد 1401 در ساعت 13 : 11 دقیقه
تماس بگیرید
تعریف ترازو اعتماد و ترازو آزمایشگاهی و ترازو آشپزخانه: کابان تجهیز
تعریف ترازو اعتماد و ترازو آزمایشگاهی و ترازو آشپزخانه: کابان تجهیز
پنجشنبه 27 مرداد 1401 در ساعت 13 : 4 دقیقه
تماس بگیرید
فروش ترازوی فروشگاهی همراه با گارانتی : فروشگاه تراز محک
فروش ترازوی فروشگاهی همراه با گارانتی : فروشگاه تراز محک
پنجشنبه 27 مرداد 1401 در ساعت 12 : 27 دقیقه
تماس بگیرید
خرید انواع ترازو : فروشگاه تجهیزات
خرید انواع ترازو : فروشگاه تجهیزات
یکشنبه 23 مرداد 1401 در ساعت 16 : 1 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازوی محک با بهترین قیمت از نمایندگی : فروشگاه تجهیزات
خرید ترازوی محک با بهترین قیمت از نمایندگی : فروشگاه تجهیزات
یکشنبه 23 مرداد 1401 در ساعت 14 : 58 دقیقه
تماس بگیرید
فروش ترازو به صورت اینترنتی :فروشگاه تجهیزات
فروش ترازو به صورت اینترنتی :فروشگاه تجهیزات
یکشنبه 23 مرداد 1401 در ساعت 14 : 55 دقیقه
تماس بگیرید
فروش پیشرفته ترین ترازوی فروشگاهی : فروشگاه تراز محک
فروش پیشرفته ترین ترازوی فروشگاهی : فروشگاه تراز محک
پنجشنبه 30 تير 1401 در ساعت 13 : 49 دقیقه
تماس بگیرید
باسکول خوب و با کیفیت : فروشگاه دیجی اسکال
باسکول خوب و با کیفیت : فروشگاه دیجی اسکال
شنبه 25 تير 1401 در ساعت 17 : 12 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازو دیجیتال آشپزخانه ای : فروشگاه دیجی اسکال
خرید ترازو دیجیتال آشپزخانه ای : فروشگاه دیجی اسکال
شنبه 25 تير 1401 در ساعت 16 : 45 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازوی محک صنعتی : فروشگاه دیجی اسکال
خرید ترازوی محک صنعتی : فروشگاه دیجی اسکال
شنبه 25 تير 1401 در ساعت 16 : 36 دقیقه
تماس بگیرید
ویژگی های ترازوی دیجیتال: فروشگاه دیجی اسکال
ویژگی های ترازوی دیجیتال: فروشگاه دیجی اسکال
شنبه 25 تير 1401 در ساعت 16 : 18 دقیقه
تماس بگیرید
بهترین مرکز فروش ترازوی دیجیتال : فروشگاه دیجی اسکال
بهترین مرکز فروش ترازوی دیجیتال : فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 13 تير 1401 در ساعت 17 : 29 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازوی پند: فروشگاه دیجی اسکال
خرید ترازوی پند: فروشگاه دیجی اسکال
یکشنبه 12 تير 1401 در ساعت 17 : 7 دقیقه
تماس بگیرید
قابلیتهای انواع ترازوی : فروشگاه دیجی اسکال
قابلیتهای انواع ترازوی : فروشگاه دیجی اسکال
پنجشنبه 9 تير 1401 در ساعت 14 : 1 دقیقه
تماس بگیرید
فروش انواع ترازو: فروشگاه دیجی اسکال
فروش انواع ترازو: فروشگاه دیجی اسکال
پنجشنبه 9 تير 1401 در ساعت 13 : 49 دقیقه
تماس بگیرید
فروش انواع ترازوی محک با قابلیت های جدید : فروشگاه تراز محک
فروش انواع ترازوی محک با قابلیت های جدید : فروشگاه تراز محک
یکشنبه 5 تير 1401 در ساعت 15 : 58 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازو دیجیتال آزمایشگاهی:فروشگاه دیجی اسکال
خرید ترازو دیجیتال آزمایشگاهی:فروشگاه دیجی اسکال
چهارشنبه 25 خرداد 1401 در ساعت 16 : 49 دقیقه
تماس بگیرید
تعمیر ترازو: فروشگاه دیجی اسکال
تعمیر ترازو: فروشگاه دیجی اسکال
چهارشنبه 25 خرداد 1401 در ساعت 16 : 40 دقیقه
تماس بگیرید
فروش ترازو لیبل زن: فروشگاه دیجی اسکال
فروش ترازو لیبل زن: فروشگاه دیجی اسکال
چهارشنبه 25 خرداد 1401 در ساعت 16 : 29 دقیقه
تماس بگیرید
ترازوی آشپزخانه چیست و چه کاربردهایی دارد؟
ترازوی آشپزخانه چیست و چه کاربردهایی دارد؟
چهارشنبه 25 خرداد 1401 در ساعت 16 : 16 دقیقه
تماس بگیرید
ترازوی آزمایشگاهی چه کاربردهایی دارد؟: فروشگاه دیجی اسکال
ترازوی آزمایشگاهی چه کاربردهایی دارد؟: فروشگاه دیجی اسکال
چهارشنبه 25 خرداد 1401 در ساعت 16 : 4 دقیقه
تماس بگیرید
مشخصات ترازوی محک : فروشگاه تجهیزات
مشخصات ترازوی محک : فروشگاه تجهیزات
چهارشنبه 25 خرداد 1401 در ساعت 15 : 41 دقیقه
تماس بگیرید
قابلیت ها و امکانات ترازوی محک: فروشگاه دیجی اسکال
قابلیت ها و امکانات ترازوی محک: فروشگاه دیجی اسکال
چهارشنبه 25 خرداد 1401 در ساعت 15 : 19 دقیقه
تماس بگیرید
آشنایی با ترازوی محک: فروشگاه دیجی اسکال
آشنایی با ترازوی محک: فروشگاه دیجی اسکال
چهارشنبه 25 خرداد 1401 در ساعت 15 : 12 دقیقه
تماس بگیرید
ترازو دیجیتال چیست : فروشگاه دیجی اسکال
ترازو دیجیتال چیست : فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 23 خرداد 1401 در ساعت 16 : 4 دقیقه
تماس بگیرید
ترازو دیجیتال گرمی: فروشگاه دیجی اسکال
ترازو دیجیتال گرمی: فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 23 خرداد 1401 در ساعت 15 : 51 دقیقه
تماس بگیرید
تعمیر ترازو های گوناگون : فروشگاه محک گستر
تعمیر ترازو های گوناگون : فروشگاه محک گستر
ﺳﻪشنبه 3 خرداد 1401 در ساعت 11 : 50 دقیقه
تماس بگیرید
مدل های متنوع ترازوی محک: فروشگاه محک گستر
مدل های متنوع ترازوی محک: فروشگاه محک گستر
ﺳﻪشنبه 3 خرداد 1401 در ساعت 11 : 40 دقیقه
تماس بگیرید
مشخصات ترازوی محک فروشگاهی : فروشگاه تجهیزات
مشخصات ترازوی محک فروشگاهی : فروشگاه تجهیزات
ﺳﻪشنبه 3 خرداد 1401 در ساعت 11 : 29 دقیقه
تماس بگیرید
 انواع ترازوهای دیجیتال وکاربرد آنها : فروشگاه محک گستر
انواع ترازوهای دیجیتال وکاربرد آنها : فروشگاه محک گستر
ﺳﻪشنبه 3 خرداد 1401 در ساعت 10 : 29 دقیقه
تماس بگیرید
بررسی انواع ترازو و کاربرد آنها : فروشگاه محک گستر
بررسی انواع ترازو و کاربرد آنها : فروشگاه محک گستر
ﺳﻪشنبه 3 خرداد 1401 در ساعت 10 : 15 دقیقه
تماس بگیرید
فروش ترازو به صورت حضوری: فروشگاه تجهیزات
فروش ترازو به صورت حضوری: فروشگاه تجهیزات
یکشنبه 1 خرداد 1401 در ساعت 16 : 29 دقیقه
تماس بگیرید
فروش انواع ترازو : فروشگاه تجهیزات
فروش انواع ترازو : فروشگاه تجهیزات
یکشنبه 1 خرداد 1401 در ساعت 15 : 59 دقیقه
تماس بگیرید
فروش ترازو با قیمت ارزان: فروشگاه تجهیزات
فروش ترازو با قیمت ارزان: فروشگاه تجهیزات
یکشنبه 1 خرداد 1401 در ساعت 15 : 42 دقیقه
تماس بگیرید
فروش انواع باسکول: فروشگاه تجهیزات
فروش انواع باسکول: فروشگاه تجهیزات
یکشنبه 1 خرداد 1401 در ساعت 14 : 47 دقیقه
تماس بگیرید
فروش ترازو در انواع مختلف : فروشگاه تجهیزات
فروش ترازو در انواع مختلف : فروشگاه تجهیزات
یکشنبه 1 خرداد 1401 در ساعت 13 : 35 دقیقه
تماس بگیرید
تاریخچه مختصری از ترازو : فروشگاه تجهیزات
تاریخچه مختصری از ترازو : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 16 : 4 دقیقه
تماس بگیرید
سیر تکاملی ترازو : فروشگاه تجهیزات
سیر تکاملی ترازو : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 52 دقیقه
تماس بگیرید
ساختار ترازوی قطعه شمار : فروشگاه تجهیزات
ساختار ترازوی قطعه شمار : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 40 دقیقه
تماس بگیرید
ترازو چیست : فروشگاه تجهیزات
ترازو چیست : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 17 دقیقه
تماس بگیرید
انواع ترازو های قدیمی: فروشگاه تجهیزات
انواع ترازو های قدیمی: فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 3 دقیقه
تماس بگیرید
انواع ترازوی محک : فروشگاه تجهیزات
انواع ترازوی محک : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 13 : 32 دقیقه
تماس بگیرید
معرفی ترازوی محک : فروشگاه تجهیزات
معرفی ترازوی محک : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 13 : 19 دقیقه
تماس بگیرید
آشنایی با ترازوی دیجیتال : فروشگاه تجهیزات
آشنایی با ترازوی دیجیتال : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 13 : 6 دقیقه
تماس بگیرید
کاربرد ترازوی قطعه شمار : فروشگاه تجهیزات
کاربرد ترازوی قطعه شمار : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 12 : 57 دقیقه
تماس بگیرید
آشنایی با ترازوی محک : فروشگاه تجهیزات
آشنایی با ترازوی محک : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 12 : 43 دقیقه
تماس بگیرید
معرفی ترازوی محک : فروشگاه تجهیزات
معرفی ترازوی محک : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 12 : 33 دقیقه
تماس بگیرید
تفاوت ترازوی قدیمی و ترازوی دیجیتال : فروشگاه تجهیزات
تفاوت ترازوی قدیمی و ترازوی دیجیتال : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 12 : 24 دقیقه
تماس بگیرید
معرفی ترازوی قطعه شمار : فروشگاه تجهیزات
معرفی ترازوی قطعه شمار : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 12 : 11 دقیقه
تماس بگیرید
ترازوی قطعه شمار چیست : فروشگاه تجهیزات
ترازوی قطعه شمار چیست : فروشگاه تجهیزات
دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 در ساعت 11 : 24 دقیقه
تماس بگیرید
مشخصات کلی ترازو لیبل پرینتر : فروشگاه تجهیزات
مشخصات کلی ترازو لیبل پرینتر : فروشگاه تجهیزات
ﺳﻪشنبه 20 ارديبهشت 1401 در ساعت 17 : 14 دقیقه
تماس بگیرید
ترازو گرمی چیست: فروشگاه تجهیزات
ترازو گرمی چیست: فروشگاه تجهیزات
ﺳﻪشنبه 20 ارديبهشت 1401 در ساعت 16 : 53 دقیقه
تماس بگیرید
کاربرد ترازوی قطعه شمار: فروشگاه تجهیزات
کاربرد ترازوی قطعه شمار: فروشگاه تجهیزات
ﺳﻪشنبه 20 ارديبهشت 1401 در ساعت 16 : 1 دقیقه
تماس بگیرید
خمیرگیر چه کاربردی دارد : فروشگاه تجهیزات
خمیرگیر چه کاربردی دارد : فروشگاه تجهیزات
ﺳﻪشنبه 20 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 38 دقیقه
تماس بگیرید
مشخصات ترازوی محک فروشگاهی : فروشگاه تجهیزات
مشخصات ترازوی محک فروشگاهی : فروشگاه تجهیزات
ﺳﻪشنبه 20 ارديبهشت 1401 در ساعت 13 : 2 دقیقه
تماس بگیرید
چگونه ترازویی مناسب بخریم؟: فروشگاه تجهیزات
چگونه ترازویی مناسب بخریم؟: فروشگاه تجهیزات
ﺳﻪشنبه 20 ارديبهشت 1401 در ساعت 12 : 45 دقیقه
تماس بگیرید
انواع ترازوی پند: فروشگاه دیجی اسکال
انواع ترازوی پند: فروشگاه دیجی اسکال
شنبه 17 ارديبهشت 1401 در ساعت 16 : 35 دقیقه
تماس بگیرید
انواع ترازوی پند: فروشگاه محک گستر
انواع ترازوی پند: فروشگاه محک گستر
شنبه 17 ارديبهشت 1401 در ساعت 16 : 5 دقیقه
تماس بگیرید
آشنایی با ترازوی محک : فروشگاه محک گستر
آشنایی با ترازوی محک : فروشگاه محک گستر
شنبه 17 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 37 دقیقه
تماس بگیرید
انواع ترازوی محک : فروشگاه محک گستر
انواع ترازوی محک : فروشگاه محک گستر
شنبه 17 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 27 دقیقه
تماس بگیرید
انواع ترازوی محک : فروشگاه محک گستر
انواع ترازوی محک : فروشگاه محک گستر
شنبه 17 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 16 دقیقه
تماس بگیرید
نگاهی بر تاریخچه ترازو : فروشگاه محک گستر
نگاهی بر تاریخچه ترازو : فروشگاه محک گستر
شنبه 17 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 4 دقیقه
تماس بگیرید
فروش ترازو محک : فروشگاه محک گستر
فروش ترازو محک : فروشگاه محک گستر
شنبه 17 ارديبهشت 1401 در ساعت 14 : 55 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازو از مرکز معتبر: فروشگاه دیجی اسکال
خرید ترازو از مرکز معتبر: فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 5 ارديبهشت 1401 در ساعت 16 : 19 دقیقه
تماس بگیرید
خرید ترازو اصل: فروشگاه دیجی اسکال
خرید ترازو اصل: فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 5 ارديبهشت 1401 در ساعت 16 : 8 دقیقه
تماس بگیرید
نوع و کاربرد ترازو : فروشگاه دیجی اسکال
نوع و کاربرد ترازو : فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 5 ارديبهشت 1401 در ساعت 16 : 0 دقیقه
تماس بگیرید
معیار های خرید ترازو: فروشگاه دیجی اسکال
معیار های خرید ترازو: فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 5 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 53 دقیقه
تماس بگیرید
انواع ترازوی محک : فروشگاه دیجی اسکال
انواع ترازوی محک : فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 5 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 15 دقیقه
تماس بگیرید
آشنایی با ترازوی محک و کاربرد آن : فروشگاه دیجی اسکال
آشنایی با ترازوی محک و کاربرد آن : فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 5 ارديبهشت 1401 در ساعت 15 : 7 دقیقه
تماس بگیرید
قیمت ترازوی محک : فروشگاه دیجی اسکال
قیمت ترازوی محک : فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 5 ارديبهشت 1401 در ساعت 14 : 30 دقیقه
تماس بگیرید
امکانات انواع ترازوی محک : فروشگاه دیجی اسکال
امکانات انواع ترازوی محک : فروشگاه دیجی اسکال
دوشنبه 5 ارديبهشت 1401 در ساعت 14 : 21 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 180 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 69
نمایش همه
علاقه مندی ها ()