ترازوی صنعتی وسیله ای پرکاربرد در صنعت و کارخانه ها است. به دلیل استفاده آن در صنایع مختلف، بدنه آن باید بسیار محکم و ضد ضربه طراحی شود. معمولا برای کسانی که دنبال این محصول هستند، قیمت ترازوی صنعتی مبحث مهمی است.

فروشگاه اینترنتی دیجی اسکال، طیف وسیعی از این وسیله را در بازه های قیمتی متفاوت ارائه می دهد.

در ادامه به بررسی قیمت این دستگاه در انواع مختلف آن می پردازیم.

قیمت ترازوی صنعتی در چه بازه ای قرار می گیرد؟

اگر ترازوی صنعتی خود را بر اساس نیاز تان و کاری که انجام می دهید انتخاب کنید، نه تنها هزینه اضافی برای شما نخواهد داشت، بلکه به سود دو چندان شما کمکی ویژه ای خواهد کرد.

البته باید گفت انتخاب نوع ترازو کار راحتی نیست؛ اما با مشاوره از کارشناسان ما می توانید نیاز خود را شناخته و دست به خرید بزنید.

علاوه بر مقاومت فیزیکی دستگاه، این نوع ترازوها باید در برابر رطوبت نیز مقاومت خوبی نشان دهند؛ زیرا در صنعت در بعضی مواقع وجود رطوبت و گرد و خاک، امری اجتناب ناپذیر خواهد بود.

قیمت این نوع ترازو با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد، متفاوت است. التبه با توجه به وضع کنونی بازار و هم چنین وارداتی بودن این محصول، ممکن است هر لحظه تغییراتی در قیمت ترازوی صنعتی اتفاق بیفتد.

به همین دلیل پیشنهاد ما به شما تماس با کارشناسان فروش سایت و اطلاع از آخرین قیمت محصولات است.

در مدل های معروف تر این محصول، ممکن است به دلیل نام برند، قیمت کمی بالای به نظر برسد، اما با مشورت با کارشناسان ما می توانید محصولی مناسب خود حتی با قیمت بسیار پایینی پیدا کنید.

همیشه  صرفا نام برند جوابگوی تمام نیاز های شما نخواهد بود.

در ادامه به مهم ترین عوامل تاثیر گذار روی قیمت ترازوی صنعتی اشاره خواهیم کرد.

عوامل موثر بر قیمت ترازوی صنعتی

همان طور که پیش تر اشاره شد، عوامل بسیاری بر قیمت این نوع ترازو اثر گذار هستند. به همین دلیل همیشه پیشنهاد ما مشورت با کارشناسان مربوطه جهت آگاهی از قیمت روز بازار است.

در ادامه مهم ترین دلایلی که باعث تفاوت قیمت  این محصولات و تغییر ناگهانی آن می شود، آورده شده است:

  • برند محصول؛ این موردی اجتناب ناپذیر است، حتی در تمام وسایل روزمره شما صدق می کند. هرچه برند معروف تر و محبوب تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. دقت کنید همیشه نمی توان به این مورد دل بست. ممکن است شما محصول مورد نیازتان را در برندی بدون اسم و رسم آنچنانی پیدا کنید و سال ها هم از کار کردن با آن راضی باشید؛
  • نوع ترازوی صنعتی؛ بسته به نوع آن قیمت آن هم متفاوت است. به طور مثال اگر کاملا دیجیتال باشد قیمت بالاتری دارد یا اگر دارای شمارنده قطعات باشد می تواند قیمت بالاتری را نسبت به مدل معمولی خود ارائه کند؛
  • کیفیت ساخت؛ ‌کیفیت ساخت و بدنه آن نیز نکته مهمی در تعیین قیمت است. برخی از ترازوهای صنعتی کاملا در برابر ضربه و گرد و غبار مقاوم هستند و قطعا قیمت بالاتری دارند.
  • وضعیت قیمت دلار؛ ترازوی صنعتی محصولی تقریبا وارداتی است، به همین دلیل نمی توان حتی برای چند ساعت روی قیمت آن تمرکز کرد! همواره با آگاهی به روز نسبت به قیمت ترازوی صنعتی، اقدام به خرید کنید.

نتیجه گیری

با توجه به موارد بالا، قیمت ترازوی صنعتی می تواند بسیار متفاوت باشد. ابتدا نیاز خود و توقعتان از دستگاه را شناسایی کنید و سپس با مشاوره از تیم حرفه ای ما ، می توانید خرید مناسبی انجام دهید. ما بهترین و به صرفه ترین مدل های این نوع ترازو را به شما ارائه می دهیم.

همانطور که می دانید ترازو ها استفاده های متفاوتی دارند که یکی از آن ها استفاده در آزمایشگاه است. ترازو هایی که در آزمایشگاه استفاده می شود باید بسیار دقیق باشد. زیرا اندازه گیری مواد در آزمایشگاه اهمیت بسیاری دارد و با کم و زیاد شدن مقدار آن ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید.

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی که امروزه در بازار تنوع بسیار زیادی دارند می توانند به آزمایشگاه ها کمک کنند. اندازه گیری مواد ادر این ترازو ها به صورت دیجیتالی انجام می شود و امکان اندازه گیری کم ترین مقدار ذره را نیز خواهند داشت.

در ادامه با 5 مدل از بهترین ترازو های دیجیتالی آزمایشگاهی که در آزمایشگاه ها کاربرد دارند به شما معرفی خواهد شد. برای استفاده از این مطالب همراه ما باشید و با این مدل ها آشنا شوید.

ترازوی دیجیتالی آزمایشگاهی چیست؟

با توجه به اینکه کار آزمایشگاهی بسیار دقیق و منظم است برای این نظم و دقت نیاز به ابزاری مانند ترازو دارند. در بسیاری از آزمایشگاه ها دارو درست می شود به همین دلیل میزان موادی که باید در دارو ها به کار برود اهمیت بالایی دارد.

در صورتیکه میزان مواد کمتر یا بیشتر از حد معمول باشد ممکن است خطرات جدی را به وجود آورد. بنابراین ترازوی استفاده شده در آزمایشگاه ها بسیار دقیق خواهد بود.

با انواع ترازو های دیجیتالی آزمایشگاهی آشنا شوید

در ترازو ها بسته به کاری که دارند ترازو های مختلفی استفاده می شود. در این بخش 5 مدل از این ترازو ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

ترازو های آنالیتیکال

این ترازو های برای اندازه گیری دقیق در آزمایشگاه ها استفاده می شوند. طیف اندازه گیری این ترازو های آنالیتیکال از میکروگرم تا میلی گرم خواهد بود. مدل های مختلفی از ترازو های آنالیتیکال در بازار موجود است که مدل های رومیزی آن طرفداران بیشتری دارند.

زیرا مدل های رومیزی راحت تر قابل استفاده هستند و نیازی به جا به جایی نخواهند داشت. تنها کافی است ترازو را به صورت ثابت روی میز بگذارید و مواد را برای اندازه گیری روی صفحه مخصوص قرار دهید و عدد مشخص شده را یادداشت کنید.

ترازو های یک کفه ای

این ترازو یکی از پرکاربرد ترین ترازو آزمایشگاهی هستند که استفاده از آن ها بسیار راحت خواهد بود. از این ترازو ها برای اندازه گیری وزن مواد یا مقایسه دو ماده با یکدیگر استفاده می کنند که اعداد را به صورت دیجیتالی نشان می دهد.

ترازو های رطوبتی

آزمایشگاه های شیمی و صنعتی به دلیل سر و کار داشتن با مواد مختلف باید از ترازویی استفاده کنند که قابلیت اندازه گیری مواد را در حالت های مختلف داشته باشد. مهم ترین نکته در خرید این ترازو ها دقت به صفحه اندازه گیری و قابلیت آن ها است.

معمولا این ترازو ها به صورت دیجیتالی کار می کنند و دکمه های تنظیم حالت آن ها به صورت لمسی خواهد بود. به نوعی می توان گفت که یکی از مدل های پیشرفته ترازو همین ترازو های رطوبتی خواهند بود.

ترازو های دو کفه ای

در بسیاری از مواقع در آزمایشگاه نیاز به مقایسه وزن دو ماده خواهد بود. معمولا مقایسه وزن دو ماده را توسط ترازو های دوکفه ای انجام می دهند که دارای دو کفه هم اندازه است. با قرار گیری مواد روی یک کفه و ماده دیگر روی کفه دیگر وزن هر دو ماده نشان داده می شود.

این ترازو ها برای آزمایشگاه هایی که تولید دارو انجام می دهند بسیار کاربردی خواهد بود. زیرا در تولید دارو مقایسه وزن مواد باید به دقت صورت بگیرد که مشکلی به وجود نیاید. در غیر اینصورت ممکن است داروها نه تنها خاصیت درمانی نداشته باشند، بلکه باعث آسیب رسانی نیز بشوند.

ترازوی پرتابل

برای اندازه گیری مواد خشک از ترازو های پرتابل استفاده می شود. قدرت اندازه گیری ترازو های پرتابل در مواقعی به 12 هزار گرم نیز می رسد. دقت داشته باشید که این ترازو تنها برای مواد خشک مانند پودر یا هر چیز دیگری که رطوبت نداشته باشد مناسب خواهد بود.

سخن آخر

ترازو های دیجیتالی آزمایشگاهی باید از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه اینترنتی تجهیزات خریداری شود. زیرا تمام محصولات در این فروشگاه کیفیت و تنوع بالایی دارد که به کارتان خواهد آمد.

 

 کابان تجهیز 

آدرس : تهران  ، خیابان آزادی بعد از یادگار امام - نرسیده به چهار راه بهبودی نبش کوچه زمانی ساختمان 133 طبقه چهارم واحد 5

ایمیل : info@kabantajhiz.com

خط ویژه : 02166009000 

موبایل: 09122200108

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 218
نمایش همه
علاقه مندی ها ()